Temat: opinie, rady

Witajcie, postanowiłam założyć temat dotyczący spostrzeżeń, rad i pochwał czy wad kotłów gazowych. Mam do wyboru te z .....<reklama;pozdrawiam;Admin> i zastanawiam się, jaki wybrać? Jakieś sugestie?

2

Odp: opinie, rady

Może ten poradnik choć trochę pomoże Ci dokonać wyboru smile http://www.ogrzewnictwo.pl/poradniki/kotly-c-o

Pozdrawiam

forum.ogrzewnictwo.pl

3

Odp: opinie, rady

Patrząc ogólnie - z zalet: - ekonomiczne (zwłaszcza kotły kondensacyjne), - czyste, - brak problemów ze składowaniem opału - możliwość późniejszego połączenia instalacji np. z panelami solarnymi. Jeśli gdzieś jest jakiś zasadniczy minus, to raczej w podejściu ludzi, którzy wciąż czasem nie ufają gazówkom, mimo, że obecnie w zasadzie nic nie może się przy takim kotle stać.

4

Odp: opinie, rady

Ja tam gorąco polecam rozwiązania grzewcze marki De Dietrich. W tym roku weszło kilka nowości, np. taka: http://blog.dedietrich.pl/innowacje-w-k … yjne-baxi/

5

Odp: opinie, rady

Producentów kotłów oferujących produkty na naszym rynku jest całkiem sporo. Przy wyborze kotła w tym wypadku gazowego nie sugerowałbym się ceną. Najlepiej popytać specjalistów bo oni wiedzą kto robi dobre kotły. Ja jedynie mogę powiedzieć że gdybym miał kupować kocioł gazowy to na pewno kondensacyjny i brałbym pod uwagę jakiś model buderusa bo robi solidne kotły.

6

Odp: opinie, rady

A jaki to kocioł kondensacyjny? Możesz powiedzieć dlaczego jest taki dobry?