Temat: promocje eko, są czy ich nie ma

Co myślicie o tych promocjach na wegiel? Widzialem jakies sensacyjne wtorki w t.o. Da się tym palic? Nie oszukują na wadze? Jak ze spalaniem? Czekam na wieści – często tu zaglądam. Piszcie.

2

Odp: promocje eko, są czy ich nie ma

o o ja tez sie chetnie dowiem

forum.ogrzewnictwo.pl

3

jak się pogrzebie po necie, to się znajdzie, w końcu promocje dźwignią handlu. sam miałem kiedyś jakiś z promocji i nie widziałem różnicy.

4

Warto skorzystać z sensacyjnego wtorku w t.o. Tna ceny o 200 zł na tonie. Tak zupełnie przez zima rzadko się zdarzają takie spadki cen. W ubiegłym roku wszyscy dostarczyciele windowali ceny sporo w gore. A tu taka niespodzianka. Będzie maly zaskórniak na prezenty dla dzieciakow.

5

Tez skorzystalem ii przy zakupie 4  ton osiem stowek zostalow  kieszeni. To już calkiem spora sumka, nieoceniona nadwyzka przed najbardziej kosztownymi swietami w roku wink Pali się ich produktami – tymi ze sredniej polki – typu eko zielony calkiem znośnie. Tych super tanich jak miał czy kulki nie testowałem, ale pewnie sprobuje latem np. grzać tym wode. Ja polecam wszystkim takie zakupy internetowe.

6

Nie no spoko. Mi udało się zalapac. Oferta trwa tylko 24 godziny, potem ceny wracają do normy. Mysle ze to fajna alternatywa dla takich spóźnialskich, czekających do rozpoczęcia regularnej zimy jak ja. Nie spodziewałem się, zakladalem raczej ze wydam dużo więcej na opal niż zazwyczaj. Sa super dostępni. Skladam zamówienia tylko przez sklep interentowy.