1

Temat: Prośba o poradę/ pomoc?

Witam wszystkich.
Potrzebuję porady na temat indywidualnego ogrzania mieszkania tzn. jakie są aktualnie metody i możliwości i cobyście radzili.
Sytuacja wygląda tak, że mieszkam w dość starej kamienicy na zaadaptowanym na mieszkanie strychu (ok. 45 m2)., w budynku jest CO. Osoba, ktora dokonwala adaptacji czyli poprzedni właściciel mieszkania zamontował ogrzewanie w postaci elektrycznych paneli grzewczych z termostatami. Krótko mówiąc porażka! Panele są niewydajne, szybko się psują (zwłaszcza nieszczęsne termostaty) i generują olbrzymie koszty.
W ADM, która zarządza naszym budynkiem dowiedziałam się (ustnie), że naszego mieszkania nie można podłaczyć do CO. Dlatego zwracam się z prośbą do użytkowników forum o radę. Jakiego typu ogrzewanie mogłabym zamontować? Proszę o odpowiedzi jak dla BLONDYNKI  roll

2

Odp: Prośba o poradę/ pomoc?

Czołem,

też jestem tutaj nowy. Też szukam rozwiązań w elektryce. Trochę rozgryzam temat podczerwieni - jak pozyskam więcej wiedzy, to się podzielę. Myślę, że są tutaj fachowcy od tego. Odezwijcie się pomóżcie! Osobiście mogę służyć pomocą w kwestiach gazu płynnego do celów grzewczych. Miałem z tym doczynienia zawodowo przez parę lat. Nie polecam, ale podpowiem.

forum.ogrzewnictwo.pl