1

Odp: Nagrzewnice do kościoła !!!

Witam

http://www.ogrzewnictwo.pl/index.php?akt_cms=2394&cms=328

- Jak myślicie szanowni forumowicze, czy takie nagrzewnice nadają sie do nagrzania kościoła - Kościół nieduży taki 350 m2???? 

P.S
Przepraszam że pozamieszczałem tyle postów ale dorwałem sie do forum a jak widać mam dużo pytań i problemów z związku rozpoczętą nową pracą :-)))

Pozdrawiam i dziękuje za wyrozumiałość

2

- osobiscie jestem przeciwnikiem, wiezac w zapewnienia producenta o najnizszym poziomie halasu!!!!!!!!?? (nie widzialem zadnych wartosi w db!!) predkosci wentylatore w tego typu sa spore a zatem i jest  SLYSZALNY!! negrzew. wygladaja szpecaco w miejscach uzytecz. publ. nawet przy ukrytym przylaczu i armatuze. w przypadku istniejacej kotlowni wodnej (lub parowej) poloecalbym nagrzewnice instalowane w systemie kanalow pow. lub jako czesc jednostki nawiewowej (np.zewnetrznej) z mozliwoscio wykorzystania w sezonie letnim jako klima. Pozdrawiam i powodzenia

forum.ogrzewnictwo.pl

3

Wydaje mi się ze o ogrzewaniu kościoła zadecyduje temperatura . W kosciele moze wystąpić minus i wszystko co z wodą zamarznie dlatego też w kościele stosuje się przewaznie nagrzewnice powietrzne.Czyli podmuch podgrzanego powietrza  Pozdrowionka