Logowanie Rejestracja
  • Start
  • Szukaj
  • Użytkownicy
  • Kalendarz
  • Pomoc
  • Nowe posty
Menu
Start Szukaj Użytkownicy Kalendarz Pomoc Nowe posty
PROFESJONALIŚCI POLECAJĄ
POMPY CIEPŁA
POMPY CIEPŁA
POMPY CIEPŁA
POMPY CIEPŁA

Buderus WPS 7K - wybór sterownika bezprzewodowego

2 Odpowiedzi, 3143 Wyświetleń

headmax

  2018-09-18, 10:00:10
Unregistered
#1
Witam
Posiadam instalację z pompą Buderus WPS 7K, Generalnie jestem bardzo zadowolony, w domu jest ciepło a rachunki niskie. Jest tylko jeden minus w całej instalacji. Pompa posiada zamontowany tylko jeden czujnik temperatury - zewnętrzny, nie posiada nawet czujnika temperatury wewnętrznej. Przy nagłym spadku temperatury w słoneczny dzień pompa się załącza i daje w palnik i jest 25 st w środku zimy - niepotrzebnie. Poprzedni właściciel sterował pompą bezpośrednio z wbudowanego panelu, ale chciałem ułatwić sobie trochę i zainstalować sterownik z czujnikiem temperatury w salonie. Np: ustawiam sobie na sterowniku 23 stopnie i pompa się nie włącza bez potrzeby.
Proszę o porady jaki sterownik kupić, czy można taki zamontować do tej pompy i jakie musi mieć złącze. Ważne, aby był bezprzewodowy i fajnie gdyby miał możliwość sterowania telefonem.
Instalacje pewnie zlecę fachowcowi, ale sterownik chciałbym wybrać sam.
Dzięki
  • Odpowiedz

nominalny_wlkp

  2019-03-26, 13:37:59
Unregistered
#2
Moze warto jakąs stacje pogodową zamontować,
  • Odpowiedz

  • Pokaż wersję do druku


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Serwis ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu firm oraz organizacji z branży HVACR, działających na rynku zarówno polskim jak i poza granicami kraju. Naszą siłą są wyłącznie tematy związane z branżą HVACR oraz unikalna społeczność użytkowników.
NEWSLETTER
Informacje O nas Regulamin Polityka prywatności Kontakt Reklama
Kategorie Aktualności Promocje Artykuły Produkty
Serwisy
Nasze Portale klimatyzacja.pl pasywny-budynek.pl
Copyright © 2005-2023 termoclima Sp. z o.o Wszystkie prawa zastrzeżone.
Tryb normalny
Tryb drzewa