1

Temat: cena a jakość ekogroszków

Ceny ekogroszków oczywiście tuz przed sezonem w górę. Jak dołożą jeszcze tą opłatę emisyjną do ogrzewania to pewnie znowu pójdzie ostro w górę. Jak i czym ogrzewać dom w tym kraju żeby było tanio?  smile

2

Odp: cena a jakość ekogroszków

Niektórzy ponieśli ceny i wcale się nie dziwię bo wyższe koszty prowadzenia firmy, pracownikowi trzeba więcej zapłacić, woda, gaz, śmieci w górę – normalne. Ja stawiam na węgiel bo póki co jest najtańszy. A perspektywa czasowa tak szybko tego nie zmieni, nawet jeśli dojdą te opłaty bo zostaną też dorzucone do gazy, ropy i oleju. Zainwestowałam 2 lata temu w nowy piec eco design i wrzucam do niego ekogroszek sztygar. I w poniedziałek kupiłem przez internet u nich opał w zeszłorocznych cenach. Podwyższyli ceny ale dołożyli jednocześnie rabat i wyszło kosztowo tak jak w poprzednim sezonie. Także jeszcze tych podwyżek cen u niektórych nie widać. Ogólnie eko energetyczny i w całorocznym rozliczeniu co roku spalam go mniej. Widziałem że konkurs mają i można wygrać instalację fotowoltaiczną – powiem wam ze chętnie bym ją przygarnął a jak się nie uda to poważnie rozważam zakup. Zobaczymy pożyjemy

forum.ogrzewnictwo.pl