1

Temat: Poznajmy się !!

Nie znalazłem tematu w którym można się przywitać.  smile
Cieszę się, że mogłem dołączyć do waszego grona.  big_smile
Niebawem podzielę się swoimi problemami i pomysłami dotyczącymi ogrzewania smile

2

Odp: Poznajmy się !!

Witam Cię Samaro!:)

forum.ogrzewnictwo.pl

3

Witam Ciebiei cale forum smile

4

Witam się i ja smile

5

witam wszystkich, dzien dobry

6

samara napisał/a:

Nie znalazłem tematu w którym można się przywitać.  smile
Cieszę się, że mogłem dołączyć do waszego grona.  big_smile
Niebawem podzielę się swoimi problemami i pomysłami dotyczącymi ogrzewania smile

Ja tak samo. Ciesze się, że mogę tu 'popisać' mam nadzieję, że znajdę wiele ciekawych informacji.

7

Witam wszystkich! smile

8

Cześć, mam na imię Zbyszek. Witam na forum!

9

Cześć wszystkim smile fajnie że jestem temat powitalny, forum znalazłem w google, co do pieców to właśnie będę robić remont i zastanawiam się co lepiej wyjdzie itp, dzięki za całą wiedzę na forum!

10

też witam wszystkich serdecznie, jako że przeprowadzam remont to zainteresowałem się sprawami ogrzewnictwa i cieszę się że znalazłem to forum smile pozdrawiam

11

Witam Was tu wszystkich

12

Cześć wszystkim smile

13

Witam wszystkich! Mam na imię Marcin, jestem z Warszawy i mam nadzieję na wiele ciekawych dyskusji na tym forum smile

14

Cześć ja nazywam się Anita i jestem szczęśliwa, że tu trafiłam. Także liczę na kilka ciekawych dyskusji. I to takich, które będą przepełnione szacunkiem do siebie  i do innych. Jestem z Warszawy, ale niestety należę do tak zwanych słoików. Dom rodzinny mam nad morzem. Ale też przez jakiś czas mieszkałam w Rzeszowie. Bardzo lubię podróżować i poznawać nowe rzeczy

15

Jestem Ala. Witam wszystkich na forum! smile

16

Cześć Wam