Temat: Pytanie o uprawniena

Witam wszystkich

Jestem absolwentem wyższej szkoły inżynierskiej i moje wykształcenie to inżynier sanitarny. Prowadzę obecnie działalność instalatorską i zajmuję się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi.
  Chciałbym poszerzyć swoją działalność i zacząć robić jeszcze centralne ogrzewania i dodatkowo zająć się montażem kotłów.  Nie ukrywam, że w tym kierunku chciałbym pójść i chciałbym zrobić kilka uprawnień, a chodzi mi o G1 G2 oraz G3. Dodatkowo widziałem, że jest jeszcze kurs dla palaczy pieców CO lecz one nadają uprawnienia tylko do pieców wodnych.
  Proszę o jakąś sensowną radę,który kurs byłby odpowiedni i w którym kierunku warto iść.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Gregorjdw (2016-02-08 23:53:56)

2

Odp: Pytanie o uprawniena

A po co koledze inżynierowi kurs palacza ? To jest dla ludzi z zawodowym wykształceniem  Nie ma czegoś takiego jak piece wodne, mogą być kotły.

forum.ogrzewnictwo.pl

Odp: Pytanie o uprawniena

Gregorjdw napisał/a:

Witam wszystkich

Jestem absolwentem wyższej szkoły inżynierskiej i moje wykształcenie to inżynier sanitarny. Prowadzę obecnie działalność instalatorską i zajmuję się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi.
  Chciałbym poszerzyć swoją działalność i zacząć robić jeszcze centralne ogrzewania i dodatkowo zająć się montażem kotłów.  Nie ukrywam, że w tym kierunku chciałbym pójść i chciałbym zrobić kilka uprawnień, a chodzi mi o G1 G2 oraz G3. Dodatkowo widziałem, że jest jeszcze kurs dla palaczy pieców CO lecz one nadają uprawnienia tylko do pieców wodnych.
  Proszę o jakąś sensowną radę,który kurs byłby odpowiedni i w którym kierunku warto iść.

Pozdrawiam

Witam,

Idealnym rozwiązaniem będzie dla Pana uczestnictwo w szkoleniach marki Buderus, dedykowanych dla instalatorów oraz serwisantów. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.buderus.pl/o-nas/szkolenia/p … kolen.html
Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.
Pozdrawiam,