1

Odp: pumpa!

Czy-- do jasnej anielki, nikt sie nie dal wrobic w pompę???
A może jest jaki prekursor??  Może by rzekłsłów kilka.
Hej!

2

Zajrzyj na stronę <REKLAMA>

forum.ogrzewnictwo.pl

3

BACA. ZADAJ PYTANIE.

4

A masz jakieś pytania co do pompy ciepła?

5

Gaz i olej drożeją! pompa ciepła może okazać się jednym z tańszych rozwiązań! Na stronie <reklama> pozdrawiam Admin  można znaleźć dobre pompy ciepła. Rzeczywiście jest to teraz jedno z najrozsądniejszych wyjść.

6

A polecacie jakąś pompę dla domu 200m2? Jestem nowicjuszem, a chciałbym zacząć swój rekonensans od jakiegoś konkretnego modelu?

7

mordens napisał/a:

A polecacie jakąś pompę dla domu 200m2? Jestem nowicjuszem, a chciałbym zacząć swój rekonensans od jakiegoś konkretnego modelu?

Ja mógłbym Ci polecić pompy Nibe- gruntowe, a jeżeli poszukujesz dobrego instalatora to zapraszam na priv.

8

Jaką dokładnie to trzeba by policzyć. Poza tym, że dom ma 200mkw kilka informacji by się przydało. Genralnie rzuć okiem na to co ofertuje [reklama]. pompy od 4 do 100 kW. Na pewno coś wybierzesz

9

Ja też myślę o tej pompie ale niewiele informacji jest na forach. Mój dom będzie miał ok. 100m i nie wiem co wybrać. Czy taka pompa jest w stanie ogrzać taki dom?

10

ola przy 100 m2 domu, to spokojnie wystarczy Ci pompa ciepła o mocy 6kW zakładajac, że sam dom jest odpowiednio zaizolowany. konkretnie mówie o modelu [reklama], ale podejrzewam, że przy innych podobna moc styknie

11

Moi znajomi mieli ostatnio podobną rozkminkę i tak naprawdę pomogł im dopiero polecony fachowiec, z tym, że oni zdecydowali się ostatecznie na kocioł kondensacyjny i są zadowoleni, ale to zależy od indywidualnych potrzeb...ja też mam teraz podobny problem i zastanawiam się nad tą pompą http://blog.dedietrich.pl/kaliko-twh-no … -dietrich/ ale to tez dopiero po konsultacji z instalatorem

12

marekzmarek napisał/a:

Jaką dokładnie to trzeba by policzyć. Poza tym, że dom ma 200mkw kilka informacji by się przydało. Genralnie rzuć okiem na to co ofertuje [reklama]. pompy od 4 do 100 kW. Na pewno coś wybierzesz

jakich informacji potrzeba żeby dobrać pompę do domu?