1

Odp: Jaka technologia

Mam do założenia ogrzewanie z jednego budynku do drugiego w odległóści 50 m w ziemi jaką techńologie jakie rury zastosować??

2

rura preizolowana smilesmile

forum.ogrzewnictwo.pl

3

rura preizolowana chyba najrozsądniejsze rozwiązanie

4

Hiczkok napisał/a:

rura preizolowana chyba najrozsądniejsze rozwiązanie

No a jesli nie taka rura , to moze pompa ciepla ?

5

oj te pompy ciepła.... smile ja proponuje, zgodnie z przedmówcami, za jedyne słuszne i poprawne rozwiązanie, oczywiście preizolacje. W zależności od warunków lokalnych, terenowych i oczywiście finansowych, możesz zastanowić sie nad rozwiązaniem flexowym, w stylu np. Thermo Twin. Łatwo sie układa (dwie rury w jednej), dobre właściwości, brak połączeń, napewno nie najmniejsza cena smile

6

Apollo_85 napisał/a:

oj te pompy ciepła.... smile ja proponuje, zgodnie z przedmówcami, za jedyne słuszne i poprawne rozwiązanie, oczywiście preizolacje. W zależności od warunków lokalnych, terenowych i oczywiście finansowych, możesz zastanowić sie nad rozwiązaniem flexowym, w stylu np. Thermo Twin. Łatwo sie układa (dwie rury w jednej), dobre właściwości, brak połączeń, napewno nie najmniejsza cena smile

Wiesz,teraz ciagle tylko sie mówi o pompach ciepła ,stad i ja sie strasznie podrajcowałem , nawet wybrałem juz firme Nateo.