Temat: Praca dla Inżyniera w Niemczech!

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Budowy - Niemcy

Miejsce pracy: Herzberg - Niemcy

Zakres obowiązków:
?    Planowanie budowy;
?    Weryfikacja wytycznych projektowych;
?    Wykonywanie kontrolnych obliczeń statycznych i opracowywanie rozwiązań konstrukcyjnych;
?    Projektowanie rozwiązań technicznych na potrzeby bieżących projektów;
?    Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej.

Wymagania:
?    Znajomość jęz. niemieckiego w mowie i piśmie (umożliwiająca czytanie, tworzenie dokumentacji technicznej oraz instrukcji);
?    Wykształcenie inżynierskie, (kierunek: Inżynieria budowlana, specjalność: Konstrukcje stalowe);
?    Doświadczenie w planowaniu konstrukcji budowli stalowych;
?    Biegła znajomość obsługi programów obliczeniowych dotyczących planowania konstrukcji nośnych;
?    Doświadczenie w kontaktach z inwestorami;
?    Umiejętność obsługi programów obliczeniowych dotyczących planowania konstrukcji nośnych.

Oferta:
?    Stała praca w pełnym wymiarze godzin (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony);
?    Zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę;
?    Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i kwalifikacji;
?    Niemieckie ubezpieczenie społeczne;
?    Zapewnione zakwaterowanie.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: a.jurkiewicz@leasingteam.pl.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

forum.ogrzewnictwo.pl