Temat: jakosc nowego ekowegla?

Jak z jakoscia wegla w tych nowych workach? Jest się nad czym pochylić? Chciałbym wrocic do tańszego eko, to zawsze spore oszczednosci ale po ostatnicj przeżyciach nie wiem czy jest sens ryzykować. Widzialem ze maja nowe worki, ale czy jakość w srodku lepsza?

2

Odp: jakosc nowego ekowegla?

Ja polecam, bo spore oszczednosci z tego sa. Gdyby jeszcze zrobili letnia wypredaz, tak jak w ubiegłym roku wyloby super.

forum.ogrzewnictwo.pl

3

Po wymianie workow przysedl czas na podwyższenie jakości najtańszych węgli i produktów pochodnych. Widac golym okiem ze nie jest taki mokry, nie brudzi mokrym miałem. Jeli mas troch cierpliwości to warto sprobowac przynajmniej przez te letnie miesiące.

4

Uważam, ze lepiej nie będzie. Skad w niektórych taka chec posiadania w kotłowni najlepszego wegla za minimalna cene. Kupujesz tanioszke to nie spodziewaj się kaloryczność rzedu 40kJ.

5

Spoko. Poprawila się wigotnosc wegla, w skrocie nie jest taki mokry ja kiedyś. Nowe worki to tez duzy plus. Sa tez male minusy: trochę cuchnie, ale coz. Wdluzyli tez cas dostawy, kiedyś to były 48h, teraz dluzej.