Temat: Studiowanie energetyki

Witam wszystkich, to moj pierwszy post na tym forum.

Jestem studentem 2 roku energetyki, którą wybrałem miedzy innymi ze wzgledu na mozliwość starania się o uprawnienia budowlane po ukonczeniu magistra(teraz juz wiem, ze lepsza bylaby inzynieria srodowiska, no ale coz, stalo się...).

Przeglądałem w internecie mnóstwo ogłoszeń(czysto perspektywicznie) dla asystentów projektantów instalacji, dla samych projektantów i mowiąc szczerze nei napotkałem się, aby w którymkolwiek ogłoszeniu w wymaganiach amiast koniecznego kierunku inżyniria środowiska widniała ta moja ukochana energetyka. I tutaj nasuwa się moje pytanie, czy w związku z tym ,ze uprawnienia budowlane mozliwe do otrzymania po energetyce są ograniczone dla budynków o kubaturze do 1000 m^3 to znaczy, ze nie są one tak naprawde nic warte i ciężko się gdziekolwiek z nimi przebić, czy może po prostu trafiałem nie na te ogłoszenia, na ktore powinienem.

Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję
i serdecznie pozdrawiam  smile  smile

2

Odp: Studiowanie energetyki

Jakie miasto, jaka uczelnia? Wiesz, te uprawnienia w dalszej perspektywie i tak trzeba będzie zdobyć... wink

forum.ogrzewnictwo.pl

3

świetne studia smile

4

Bardzo fajny przyszłościowy kierunek

5

Zastanawiam się, czy nie pójść na ten kierunek. Będę wdzięczny za każde info w tej sprawie. Czy warto? Czy się podoba?

6

Jeśli jesteś zainteresowany to znaczy ,że mniej więcej wiesz o czym na takim kierunku będziesz się uczył.Możesz wybrać zawsze uczelnie, takie jak studia techniczne
która poprowadzi cię, wskaże drogę dzięki której osiągniesz zamierzony cel.teraz to bardzo opłacalne i modne,młodzi ludzie zamiast ogólnych kierunków wybierają właśnie te techniczne.