26

Odp: Oszczędzamy energię

dzięki za link, poczytam sobie w wolnej chwili  smile też mam taką nadzieję, dobrze, żeby wszyscy byli świadomi, co jest dla nich dobre i wiedzieli, że można wybierać..

27

oczywiście, że tak...bądźmy świadomymi konsmentami! zwłaszcza, że tutaj można połączyć przyjemne z pożytecznym - oszczedzamy energię i mamy realny wpływ na ochrone środowiska

forum.ogrzewnictwo.pl

28

aż się człowiekowi lżej na sercu robi smile

29

mam nadzieję tylko, że osób, które myślą podobnie będzie tylko przybywać:) zresztą już za kilka dni wchodzi Erp. Aż jestem ciekawy, jak to się sprawdzi w praktyce. Tutaj jest zresztą takie fajne podsumowanie: http://blog.dedietrich.pl/jeszcze-miesiac-do-erp/

30

Też sobie przejrzę smile

31

karol76 napisał/a:

Przede wszystkim przewietrzać mieszkanie, a nie grzejniki odkręcone na maxa i okna na full otwarte.

dokładnie wink

32

Wiadomo ze jak we wszystkim czasem po prostu trzeba troche zdrowego rozsadku smile

Ostatnio edytowany przez Obywatel (2016-03-30 19:16:33)

33

Mamy wiosnę więc na dworze co raz cieplej, a jednocześnie mieszkanie trzeba dogrzewać.. ile wietrzycie pomieszczenia żeby jednocześnie było świeżo a rachunki były mniejsze?

Ostatnio edytowany przez Androx (2016-05-02 11:54:23)

34

Dobrym, jak sądzę, sposobem na zaoszczędzenie energii elektrycznej jest fotowoltaika, czyli wykorzystanie energii słonecznej do produkcji prądu. Szkoda, że nie można w ten sposób zaspokoić całego zapotrzebowania na energię, ale być może to tylko kwestia czasu, kiedy takie rozwiązania będą istniały. Tak czy inaczej panele fotowoltaiczne to dobra inwestycja [reklama] Oczywiście, musi o potrwać kilka lat, ale   na tym polegają inwestycje.