Temat: ceny

O co chodzi z ta wyprzedażą w jednym ze sklepow internetowych z ekogroszkiem – t.o. Nic nie pisza o niej na stronie. Zna ktoś szczegoly, a może ktoś już skorzystal. Zastanawiam się ale wolalbym uniknąć wtopy.

2

Odp: ceny

Poszukaj w necie, sa o tym artykuly na portalach grzewczych.

forum.ogrzewnictwo.pl

3

marian52 napisał/a:

O co chodzi z ta wyprzedażą w jednym ze sklepow internetowych z ekogroszkiem – t.o. Nic nie pisza o niej na stronie. Zna ktoś szczegoly, a może ktoś już skorzystal. Zastanawiam się ale wolalbym uniknąć wtopy.

Wystarczy wrzucić odpowiednie słowa do gogla i zaraz wyskakują szczegoly.

4

Sensacyjny wtorek, tylko w ten dzień przez dobe można kupowac w dużo niższych cenach. Ale jest jeden szkopol, nie przeceniają wszystkich produktiow tylko wybrane, może akurat trafisz.

5

Nie ma sciemy. Ja skorzystalem i na 4 tonach zaoszczędziłem 4 stowki i nie zapalcilem za transport pod dom. Ale promocja obowiazuje tylko na stronie sklepu internetowego – oficjalnej nie na wyszukiwarkach. Uwazam, ze wrto. Wegiel nie jest zly.

6

U mnie w małopolskim to nawet 800 zł za tonę z tego co się orientuję.

7

Ja węgiel zamawiam w sklepie internetowym [reklama] Moim zdaniem pierwszym parametrem, na który trzeba zwrócić uwagę przy wyborze węgla, jest stosunek ceny do wartości opałowej. Cenę za tonę w złotówkach należy podzielić przez wartość opałową. Wtedy wyjdzie nam, jaka jest rzeczywista cena ciepła. Im cena ciepła jest niższa, tym dla nas lepiej. Najdroższy nie jest wcale ten węgiel, który ma najwyższą cenę za tonę, ale ten, który ma najmniejszą wydajność. Dlatego zawsze należy policzyć, ile kosztuje 1 GJ ciepła przed tym, jak zauroczy nas niska cena za worek.

Ostatnio edytowany przez ynos89 (2017-10-30 15:07:34)