1

Odp: GDZIE KUPIĆ DOBRY i PEWNY EKOGROSZEK?

Witam, w tym roku założyłam piec na ekogroszek i bardzo proszę o napisanie gdzie można kupić pewny eko groszek najlepiej pakowany w dobrej cenie. Bo słyszałam że dużo na rynku jest mieszanego z miałem i jakiegoś czeskiego. PROSZĘ O POMOC!!!

2

Też polecam  eko groszek z Kazimierza Juliusz, co do dostawcy to teraz już tylko ci z ekoelmy chyba pozostali na rynku pakowanych groszków bo reszta woli wozić luzem i kroić z ton bo z worków się nie da! Widze ze poruszyliście też temat czeskiego groszku, moje doświadczenia z nim są takie że miałem nierówny ogródek a teraz mam równy bo sobie wszystkie dziury nim zasypałem bo ciężko palić kamieniem!

forum.ogrzewnictwo.pl

3

Tylko ekoelma na rynku zostala. Wszedzie indziej kupisz mieszanca albo inna lipe u nich masz pewny czysty bo sa jedynymi autoryzowanymi sprzedawcami tej kopalni. Ale z tego co sie orientuje to tylko pakowany po 25kg maja ale może to i dobrze bo przynajmniej nie wietrzeje.

4

Do lutek: nie wiem czy tak dlugo bo ja zawsze do tygodnia czekałem ale najpozniej w pazdzierniku zamawialem.

5

Witam

Proszę nie zamieszczać REKLAM !!!!

Pozdrawiam Admin

6

Jak to forum ma być wiarygodne jeżeli sami handlarze się tu reklamują. Jeżeli już to robicie to trzeba się trochę wysilić. Traktujecie swoich potencjalnych klientów jak debili. Jak więc można wam zaufać ?

7

Może po Google poszukać, albo skorzystać z różnych for. Nie powinno być problemu ze znalezieniem dostawcy.

8

Dobrze że czytam bo trafiłęm na dobrą ofertę firmy z mikołowa ale po tym co czytam to chyba nie skorzystam

9

Jesli ktos posiada NIP EU to warto rozejrzec sie za czeskimi firmami handlujacymi czeskim ekogroszkiem - wystawią fakturę z 0% VAT, a czeskiego ekogroszku chyba nie trzeba reklamować - zerowa spiekalnosc, wysoka kalorycznosc no i malo popiołu. Taki ekogroszek jest szczególnie atrakcyjny dla ludzi z południa kraju - transport na miejsce z Czech będzie stanowił ułamek ceny całej transakcji. POLECAM!

10

Również polecam czeski ekogroszek! Ale istnieje wiele firm polskich, które go sprowadzają więc nie trzeba zamawiać zza granicy. Trzeba tylko znaleźć porządną firmę. Osobiście zamawiałem z Cieszyna.

11

SebJan napisał/a:

Również polecam czeski ekogroszek! Ale istnieje wiele firm polskich, które go sprowadzają więc nie trzeba zamawiać zza granicy. Trzeba tylko znaleźć porządną firmę. Osobiście zamawiałem z Cieszyna.

No jasne, że można skorzystać z polskich firm. Ale najlepiej od bezposrednich importerów. Każdy kolejny posrednik to przecież dodatkowy koszt ponoszony przez klienta koncowego. No i swoją drogą - ciężko znaleźć dzis uczciwego dostawce...

12

Prawda jest taka, że najlepszy towar się dostanie jak się samemu go wydobędzie. Każda firma oszukuje po trochu a do nas dociera ostatni rzut.

13

spichu napisał/a:

Prawda jest taka, że najlepszy towar się dostanie jak się samemu go wydobędzie. Każda firma oszukuje po trochu a do nas dociera ostatni rzut.

No ale sam musisz przyznać, że są na rynku firmy które sprzedają węgiel bezposrednio z kopalni. Węgiel nie jest wtedy nigdzie przepakowywany ani dodatkowo sortowany, więc w pewnym sensie "sam go wydobywasz"  wink

14

breslauer napisał/a:
spichu napisał/a:

No ale sam musisz przyznać, że są na rynku firmy które sprzedają węgiel bezposrednio z kopalni. Węgiel nie jest wtedy nigdzie przepakowywany ani dodatkowo sortowany, więc w pewnym sensie "sam go wydobywasz"  wink

Trochę wiary w ludzi.

15

Myślę, że "wiarę w ludzi" jest łatwo stracić gdy kilka razy dostanie się węgiel z dosypką kamieni i innego badziewa. Niestety.

16

Nie ma chyba dobrego i taniego zarazem. Ja wzeszłym roku dałem się namówić na 880zł/t i nie żałuję.
Reklama -pozdrawiam -Admin

17

poczta pantoflowa chyba najlepiej robi, najlepiej popytać wśród znajomych.

18

ja polecam eko z firmy <reklama.pozdrawiam;admin>zaopatruje sie u nich juz 3 rok luzem ja i worki brałam i jestem zadowolona pozdrawiam ekogroszkowców

19

Dobry ekogroszek zakupiłam ostatnio na stronie internetowej [reklama]
Zamówiłem ekogroszek Sztygar Ultra 2 tony i na dodatek dostałem smar do kotłów na ekogroszek gratissss!  big_smile  yikes  big_smile  yikes