Temat: jakosc?

Jak oceniacie jakość wegla ze skepu internetowego TO? da się tym palic bo przyznam ze docierają do mnie bardzo sprzeczne opinie. Ludzie sa albo bardzo zodowoleni albo strasznie negatywnie nastawieni. Będę wdziecny za rozsądny glos, bo zastanawiam się nad zakupami.

2

Odp: jakosc?

Ja tam nie mam zastrzezen. Kupuje ekogroszek wysokoenergetyczny. Frakcja ok, jakość pod względem kalorii fajna. Czasami w workach jest zbyt wilgotny ale wytłumaczyli mi ze jak każdy związek organiczny w szczelnych workach po prostu się trochę poci, bo paruje. Ja będę od nich kupowal niczym mnie nie zniechęcili jak dotad. Duzy pozytyw  big_smile

forum.ogrzewnictwo.pl

3

Tez uważam ze jedna z ważniejszych firm na rynku węglowym. Chyba już najbardziej rozpoznawalna bo marketing maja spory. Do tego w marketach budowlanych tez można ich kupic a to już swiadczy o tym ze sa sensowni. W końcu wane marki budowlane jak casto czy liroy nie biora, czytaj nie sprzedają niczego co nie ma potwierdzonej jakości. J tez się przekonałem ze solidna firma. Kupuje ten eko najtańszy, ale sąsiedzi koks i mega chwala.

4

A moim skromnym zdaniem najlepszym węglem jest ekogroszek. Nie dość, że wysokoenergetyczny, to jeszcze zawiera w sobie minimalną zawartość siarki i popiołu. Palę nim w swoim domu, odkąd się wprowadziliśmy, czyli  ponad dwa lata temu i jestem naprawdę zadowolony. Muszę Wam zresztą przyznać się na marginesie, że własny dom to jedna z najlepszych rzeczy, na jakie się zdecydowałem z żoną. Teraz przynajmniej jesteśmy na "swoim" i żaden namolny sąsiad nas nie nachodzi.