26

Odp: Czy warto wybrać kocioł na eko-groszek z podajnikiem?

Pewnie, że warto! Eko-groszek jest wydajnym opałem ale warto zwracać uwagę przy zakupie na jego kaloryczność. Piec z podajnikiem to oszczędność czasu i gwarancja, że w piecu nie zgaśnie. Nie wyobrażam sobie, że miałbym kilka razy schodzić do kotłowni w ciągu dnia, żeby dołożyć do pieca. A już kompletnie nie widzę w tej roli mojej żony. Warto też wybrać porządny piec od sprawdzonego dostawcy. Z doświadczenia mogę polecić sklep [reklama] Kupowałem tam już kilka razy i zawsze wszystko przebiegało sprawnie i bez problemów.

27

Wydaje mi się, że nie, bo wtedy możesz palić tylko eko-groszkiem a to nie wychodzi tanio, najlepiej wybrać kocioł uniwersalny [reklama] ta firma zajmuje się sprzedażą kotłów, możesz przedzwonić do nich i zapytać, które kotły są lepsze.

forum.ogrzewnictwo.pl

28

Wybaczcie że odkopuję temat, ale istnieją w ogóle takie kotły uniwersalne? Pierwsze słyszę

29

Ja kocioł mam właśnie na eko-groszek, sprawdza się fajnie, nie pali dużo, na pewno mniej niż ten co miałam przedtem na węgiel. Kocioł kupiłam stacjonarnie a podajnik zamówiłam internetowo w Metalvicie, znajomy mi ich polecił.