1

Temat: Dobór grzejników

Witam
Chcę zrobić remont domu. W jaki sposób dobrać grzejniki?
Chodzi mi o powierzchnia a moc.
Jak to się oblicza?

2

Odp: Dobór grzejników

Miałam podobny problem, ale znalazłam na stronie internetowej Purmo  bardzo przydatny w tym przypadku ,,kalkulator doboru grzejników”, który pomoże obliczyć straty ciepła Twojego pomieszczenia i dobrać odpowiedni grzejnik. Bardzo pomocna rzecz. Polecam.

forum.ogrzewnictwo.pl

3

Mnie też czeka kupno podgrzewacza i też się nie bardzo znam. Podłączam się pod pytanie - nie bardzo ufam kalkulatorom. Wolałbym policzyć sam. Podpowiecie jak?

Jeżeli nie ufa Pan kalkulatorom, polecam kontakt ze specjalistą, który bez problemu przeanalizuje zapotrzebowanie w Pana domostwie i pomoże dobrać urządzenie obiektywnie najefektywniejsze w jego przypadku. Po swojej stronie polecam markę Buderus. Nasza najnowsza i najbardziej zaawansowana seria pogrzewaczy pozostaje dobrą alternatywą dla tradycyjnych rozwiązań i stanowi przełom technologiczny w tym segmencie rynku. Oferowane urządzenia: Logamax plus DB213 (jednostka kondensacyjna o sprawności 101%) oraz Logamax DB213 (jednostka konwencjonalna) pozwalają w sposób natychmiastowy dostarczać nawet  bardzo duże ilości c.w.u. bez strat energii związanych z jej przygotowaniem i magazynowaniem. Nowe podgrzewacze Buderus zajmują przy tym bardzo niewiele miejsca. Jeżeli ma Pan na ten temat jakieś pytania, chętnie odpowiem.

Pozdrawiam,
Konsultant marki Buderus

5

Ja bym nie ufała tym kalkulatorom. Najlepiej porozmawiac z kims kto sie na tym zna.

6

olaW kalkulator to jest tylko wstępne narzędzie, które pozwala ci sprawdzić najpotrzebniejsze dane i wiadomo, że potem uderzasz do przedstawiciela. ja np korzystałem z tego i finalnie wcale dużej różnicy nie było - [reklama]