1

Temat: poszukiwany wykonawcy c.o. w domu na Mazurach

Brat poszukuje firmy, która zrobi mu ogrzewanie "pod klucz". Piszcie proszę opinie o fachowcach, z którymi mieliście doczynienia.
Domek jest na Mazurach, wykonawca może być z regionu lub spoza, jeśli będzie odpowiedni
Będzie ogrzewany piecem na ekogroszek i w planach jest kominek. Zastanawiają sie jeszcze nad ogrzewaniem podłogowym w kilku pomieszczeniach.
Piszcie o Waszych doświadczeniach z wykonawcami

2

Odp: poszukiwany wykonawcy c.o. w domu na Mazurach

Moj znajomy zainstaluje wszystko, nawet najwymyslniejszy schemat. Dam ci namiary na priwie  cool
On robil instalacje moim starym i kilku znajomym. Wszyscy sa zadowoleni.

Ostatnio edytowany przez Cezar (2011-10-28 21:29:55)

forum.ogrzewnictwo.pl

3

jak tam idą postępy prac? udało się zrobić ogrzewanie podłogowe razem z kominkiem? mam nadzieję, że tak, bo liczę na radę... planuję instalację ogrodowego kominka i upatrzyłam sobie taką wersję narożną, ale tu rodzi się pytanie - czy taki kominek nie jest po prostu za duży? boję się, ze jak postawie taką instalację to ona mi po prostu zagraci przestrzeń i więcej z nią będzie problemów niż pożytku. jestem wstępnie zdecydowana na coś takiego <reklam,pozdrawiam,Admin> myślicie, że warto?

4

Polećcie jakieś fajne kominki ogrodowe. Ja również zastanawiam się nad montażem i szukam fajnych rozwiązań.