1

Odp: kominek z płaszczem wodnym?

Mam pytanie do ekspertów. Co to jest kominek z płaszczem wodnym?

2

To nic innego jak turbokominek, mam w domu turbokominek Makrotermu, polecam, jest świetnym sposobem na obniżenie kosztów ogrzewania domu i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Możesz się z tym dokładnie zapoznać na stronie producenta.

forum.ogrzewnictwo.pl

3

Może ten link pomoże ?

http://ogrzewnictwo.pl/index.php?akt_cm … mp;cms=284

Pozdrawiam Admin

Powyżej masz już w zasadzie definicję takiego konika,wiesz co oznacza. A masz zamiar kupić. jeżeli tak to służę radą oraz pomocą.

5

To kominek którym możesz ogrzewać całe mieszkanie lub dom po podłączeniu odpowiedniej instalacji.
Jestem posiadaczką takiego kominka [REKLAMA]. Jako ogrzewanie domu sprawdza się bardzo dobrze. Jedyny minus jest taki że trzeba czyścić szybę ale są specjalne środki, króre pozwalają na szybkie i łatwe czyszczenie.

Może nie wstawiaj linków tylko po prostu podaj model oraz firmę kominka z płaszczem wodnym jaki posiadasz,to znacznie lepsze i wtedy każdy na forum będzie mógł zobaczyć jak się prezentuje.

7

Myślę, że Panowie wyżej w wyczerpujący sposób wyjaśnijli czymże jest taki kominek z płaszczem wodnym. Ja z mojej strony chciałem tylko dodać, że nie ma w tym temacie nic piękniejszego niż właśnie<reklama> Sam się na nie zdecydowałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Zadowolony nie tylko oczywistych korzyści, ale przede wszystkim z walorów estetycznych takiego kominka.

Jeżeli jesteście zadowoleni to w sumie jest najważniejsze i nie pozostaje nic innego jak tylko pogratulować. Poza tym jeśli zdecydujesz się na kominek z płaszczem wodnym innej firmy,to z całą pewnością będziesz zadowolony.

9

Jak jest z wydajnością takiego kominka? U nie dom nie jest jeszcze cały wykończony. Cześć domu w której mieszkamy jest ogrzewana gazem, natomiast nie jest wykończony salon oraz góra. W związku z tym zastanawiam się czym w salonie nie zrobić kominka z płaszczem wodnym. Tym bardziej, że miał tam być kominek i jest na niego miejsce.

10

Czy taki kominek jest w stanie ogrzać dom ok. 100m?